Poslední šance nakoupit se slevou 15%

REVIZE A SERVIS TLAKOVÝCH LAHVÍ + NAPLNĚNÍ

Neohodnoceno
Revize a servis ocelových a hliníkových tlakových lahví, vyrobených v EU + naplnění vzduchem.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 2390
850 Kč 702,48 Kč bez DPH
REVIZE A SERVIS TLAKOVÝCH LAHVÍ + NAPLNĚNÍ
Neohodnoceno

Zajišťujeme revize a servis ocelových a hliníkových tlakových lahví na potápění.

Pro firmy a organizace písemný protokol o tlakové zkoušce na vyžádání.

 

Podmínky:

 1. Doba trvání cca 10-14 dní.
 2. V případě, že láhev přijatá pouze pro vyhotovení tlakové zkoušky bude vnitřně silně znečištěna (velká koroze, olej, zápach apod.), bude u této automaticky provedeno speciální vnitřní čištění.
 3. V případě, že zákazník požaduje vizuální prohlídku nebo tlakovou zkoušku na láhev, která má uzavírací ventil jiný než válcový M25x2 (např. s kuželovým závitem do láhve, sestavu dvojčat nebo jiný typ), bude mu automaticky připočtena demontáž a montáž ventilů 250,-Kč / ventil.
 4. Naplnění láhve stlačeným vzduchem na 230 bar po provedené vizuální prohlídce nebo tlakové zkoušce je vhodné objednat předem nebo můžeme láhev naplnit i na počkání.
 5. Pokud láhev nevyhoví podmínkám ČSN/EN pro tlakovou zkoušku, bude znehodnocena pro další použití a vrácena objednavateli s prováděcím protokolem. Objednavatel musí uhradit všechny výkony spojené s objednávkou i v případě, že láhev neprojde tlakovou zkouškou a bude znehodnocena pro další použití.
 6. Dle ČSN/EN je platnost periodické hydrostatické tlakové zkoušky u potápěčských tlakových lahví plněných vzduchem 5 let. (Doporučujeme minimálně jednou za rok nebo dle ČSN/EN jednou za 2,5 roku vizuální kontrolu vnitřní části láhve).
 7. Životnost ocelových tlakových lahví plněných vzduchem je dle ČSN/EN max. 40 let.
 8. V případě, že zákazník požaduje tlakovou zkoušku a revizi na láhev, která má v době přijetí zakázky platnou tlakovou zkoušku, s provedením zakázky souhlasí v plném rozsahu dle ceníku a uvedených podmínek. Předáním tlakové láhve firmě René Melichárek s.r.o. k zajištění revize, zákazník souhlasí s provedením nové revizní zkoušky a ostatními uvedenými podmínkami.
 9. SERVIS, OPRAVA A ČIŠTĚNÍ VENTILU NENÍ SOUČÁSTÍ HYDROSTATICKÉ TLAKOVÉ ZKOUŠKY.
 10. O provedení celkové revize láhve vč. hydrostatické tlakové zkoušky, nerozhoduje stáří (datum) poslední revize, ale její technický stav.
 11. Označení tlakové zkoušky na láhvi. Na tlakové lahve plněné vzduchem, se dle EN razí rok a měsíc, ve kterém byla tlaková zkouška provedena. Od tohoto data je platnost atestu 5 let.

Láhev k provední revize a tlakové zkoužky přijímáme pouze prázdné - vypuštěné.

Doplňkové parametry

Kategorie: Servis
Záruka: 24
Pohoda: doplnit
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: