Poslední šance nakoupit se slevou 15%

GALILEO G2 včetně sondy

Neohodnoceno
Značka: SCUBAPRO
Nový potápěčský počítač Scubapro Galileo G2 s plně barevným displejem. Model G2 včetně sondy České menu v základu. Tělo: vyztužený sklolaminát termoplastem Velikost displeje: 5,6 cm/2,2 in Typ displeje: TFT LCD barevný Rozlišení: 320x240 p Váha: 205g Pásek: Heavy Duty, retractor, bungee Tělo: plněné vzduchem Paměť: 485MB Algoritmus: ZLH-16 ADT MB PMG Hloubka použití: 120m Bluetootu spojení do vašeho telefonu, tabletu.
Dostupnost Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
2.8.2024
Kód: 05.080.202
29 625 Kč 24 483,47 Kč bez DPH
GALILEO G2 včetně sondy
Neohodnoceno
Značka: SCUBAPRO

Nový počítač Galileo – Scubapro G2

Scubapro spojilo vše co milujete a vyvinulo nový potápěčský počítač Galileo G2. Tento počítač je intuitivní, spolehlivý, s barevným displejem, jen si vybrat tu variantu, která vám nejvíce vyhovuje.

Snadné čtení

Briliantní barevný displej s barevnými indikátory vás rychle upozorní na to, co potřebujete vědět. Model G2 využívá barvy jako nástroj pro dosažení nejlepší čitelnosti a použitelnosti. Vyberte si ze čtyř různých barevných možností.

Snadné použití

S intuitivním ovládáním třemi tlačítky je ovládání G2 tak jednoduché. S použitím G2 můžete používat až devět sond na jednotlivých lahvých při jednom ponoru. Sonda bliká zeleně, žlutě nebo červeně, aby indikovala množství vaší vzduchové zásoby v lahvy.

Snadno srozumitelný

G2 má jediněčně intuitivní strukturu menu a funkce díky nimž Galileo získalo pověst nejjednoduššího potápěčského počítače. Čtyři volby velikosti displeje umožní každému tu správnou volbu, která mu bude vyhovovat. Digitální kompas je u tohoto počítače samozřejmostí.

Snadné ovládání

Snadné propojení technologií Bluetooth, G2 se snadno synchronizuje s počítačem, Mac, androidem i iPhonem. G2 uchovává až 1 000hodin profilu ponorů. Baterie vydrží až 50 hodin ponoru a 5 000 dobíjecích cyklů.

S inovativní technologií a promyšleným a intuitivním designem jsme vytvořili novou generaci Galileo právě pro vás. Přizpůsobte si svou obrazovku, barvy, orientaci a dokonce i přílohy, aby jste si G2 skutečně vytvořili tak jak vám nejlépe vyhovuje. G2 nabízí široký výběr režimů freediving, CCR, trimix a sidemount bez nutnosti stahování a upgradů.

Pouze počítače od Scubapro využívají při výpočtu potápěčských profilů srdeční frekvenci, teplotu pokožky, rychlost dýchání a teplotu vody.

Co obsahuje balení:

G2
Tvarované pouzdro
Sonda
Ochraná fólie
USB kabel k dobíjení
Manuál ZDE

Doplňkové parametry

Kategorie: Počítače
Záruka: 24
Objednací kód: 05.080.202

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: