Poslední šance nakoupit se slevou 15%

Celoobličejová maska Neptune Space G-divers

Neohodnoceno
Značka: OCEANREEF
Celoobličejová maska Neptune Space G-DIVERS, vhodná pro rekreační potápěče, instruktory, divemastery a také pro všechny, kdo chtějí pod vodou komunikovat.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Kód: 38003
16 705 Kč 13 805,79 Kč bez DPH
Celoobličejová maska Neptune Space G-divers
Neohodnoceno
Značka: OCEANREEF

Celoobličejová maska Neptune Space G-DIVERS je dostupná ve dvou velikostech (S/M, M/L), v modré barvě a její součástí je integrovaný vyvážený druhý stupeň regulátoru s LP hadicí.

Lícnice celoobličejové masky je vyrobena z vysoce kvalitního silikonu, dvojnásobně silnějšího než u běžných masek (30-45mm), a proto je velmi dobře přilnavá. Silikon je navíc vytvarován do dvojitého "S", díky kterému maska pruží a zároveň perfektně těsní, a doplněn vnitřním podpůrným žebrováním, které drží celoobličejovou masku na správném místě.

Maska je usazena na obličeji pomocí hlavního popruhu, ke kterému je připojeno 6 řemínků. Hlavní upínací popruh je připevněn k zorníku masky, čímž rozkládá tlak po celém obvodu lícnice. Vedlejší řemínky nepruží a drží masku v pevné pozici. Zakončení každého řemínku je mírně rozšířené a umožňuje snažší manipulaci v rukavicích. Otočné přezky FRB (patent rychlého uvolnění) umožňují rychlé nasazení a sundání masky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Celoobličejové masky a příslušenství Oceanreef
Záruka: 24
Objednací kód: 38003
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: