Automatika IT500 ICE DIN černá

Neohodnoceno
Značka: SeacSub

Tento regulátor zahrnuje všechny nejmodernější technologie dostupné na trhu, které optimalizují jeho výkon a zároveň maximálně využívají ergonomii a snadnost použití.

Dostupnost 1-2 týdny
Kód: 35-110/I300D-N
14 650 Kč 12 107,44 Kč bez DPH
Automatika IT500 ICE DIN černá
Neohodnoceno
Značka: SeacSub

Nový IT 500 je špičkový regulátor značky SEAC.
Tento regulátor zahrnuje všechny nejmodernější technologie dostupné na trhu, které optimalizují jeho výkon a zároveň maximálně využívají ergonomii a snadnost použití.

  • Nastavení dýchacího odporu a Venturiho efektu: je vybaven integrovaným ovládacím kolečkem a přepínačem dive/pre-dive, které umožňují nastavit námahu při nádechu a optimalizovat Venturiho efekt. Tím se eliminuje nežádoucí jev „free flow“, když je regulátor ve vodě ponechán volně.

  • Velké tlačítko pro výplach: vyrobené z měkkého dvoumateriálového PU, zvýrazňuje logo SEAC a je součástí čelního krytu doplněného o ocelový kroužek. Díky rozměrům je snadno ovladatelné i v silných rukavicích a konstrukce umožňuje průchod vody, čímž snižuje námahu při dýchání a zároveň zabraňuje samovolnému spouštění regulace vlivem čelních proudů. Ty jsou díky kombinaci čelních a bočních otvorů odváděny a tlumeny.

  • Výdechový kanál s exkluzivní geometrií: zabraňuje pronikání vody do druhého stupně přes výdechový ventil, a to i při silných bočních proudech. Zároveň směruje vydechované bubliny po stranách obličeje a neomezuje tak zorné pole.

  • Nový dvoumateriálový chránič hadice: zajišťuje správnou stabilitu a pevnost celého systému. Díky pečlivě navrženému průměru a délce zabraňuje zalomení hadic a zajišťuje optimální, ergonomické zakřivení.

  • První stupeň: kovaný za tepla a dále opracovaný na CNC strojích pro maximální snížení hmotnosti. Disponuje všemi výstupy HP i LP, ergonomicky předorientovanými pro snadné připojení všech komponentů: druhý stupeň, octopus, manometr, hadice k žaketu, suchému obleku nebo vysílači. Matná chromová povrchová úprava zvyšuje estetický vzhled.

  • Vysoce výkonný membránový systém: vyvážený první stupeň s vysokým průtokem a výkonem, vybavený 2 porty vysokého tlaku (HP) a 4 porty nízkého tlaku (LP).

  • Sada ICE: systém proti zamrznutí prvního stupně, který minimalizuje problém zamrznutí ve studené vodě.
  • Dostupný ve verzích DIN a INT.

  • Součástí je taška Mate Reg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení pro potápění
Záruka: 24
Hmotnost: 1 kg
EAN: 8002908476378

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola