Prodávané značky

Agama

Zobrazit produkty výrobce Agama


AmmoniteSystem

Zobrazit produkty výrobce AmmoniteSystem


Aqualung

Zobrazit produkty výrobce Aqualung


Logo ARCHON

ARCHON

www.archonlight.com

Zobrazit produkty výrobce ARCHON


Balastnurkowy

Zobrazit produkty výrobce Balastnurkowy


Coltri Sub

Zobrazit produkty výrobce Coltri Sub


Logo Dive System

Dive System

www.divesystem.com

Produkce italské společnosti DiveSystem je zaměřena na výrobu suchých obleků a kompenzátorů vztlaku, určených speciálně pro technické potápění.

V souladu s posláním společnosti neustále zvyšovat své technické cíle, vyrábí i celou řadu doplňků, které se vzhledem k zaměření výrobního programu staly absolutně nezbytné: ploutve, zvedací vaky, reely a celá řada vodních skútrů.

Své know-how a odborné znalosti z technického potápění Dive System aplikuje i na produkty pro rekreační potápěče, při zohlednění různých uživatelských řešení, avšak s uplatněním stejné kvality a dodržení přísných výrobních norem.

Zobrazit produkty výrobce Dive System


Fourth Element

Zobrazit produkty výrobce Fourth Element


Greisinger

Zobrazit produkty výrobce Greisinger


HG sport

Zobrazit produkty výrobce HG sport


Logo LOLA

LOLA

www.lola.cz

Výrobky firmy LOLA jsou konstruovány na základě dlouholetých zkušeností potápěče a zakladatele pana Miroslava Lukáše. Při vývoji veškerých produktů značky LOLA je kladen důraz především na bezpečnost a pocit pohody pod vodou. Veškeré výrobky LOLA jsou testovány zkušenými potápěči, a to i v nejnáročnějších podmínkách, jako jsou jeskyně, cenoty, vraky nebo při potápění pod ledem.

Zobrazit produkty výrobce LOLA


Logo MES

MES

www.mesaluminium.com

Firma MES Makine Elektrik Kimya Sanayi A.S. je význačným výrobcem hlinikových tlakových láhví všech standartních velikostí.

MES hliníkové potápěčské lahve nabízí maximální uživatelský komfort jak na souši tím, že jsou lehké, tak ve vodě svým optimálním vztlakem. Všechny MES hliníkové lahve jsou vyrobeny antikorozních materiálů nejvyšší kvality.

Zobrazit produkty výrobce MES


Logo Miflex 2

Miflex 2

www.miflex.com

Zobrazit produkty výrobce Miflex 2


OCEANREEF

Zobrazit produkty výrobce OCEANREEF


Logo ORCATORCH

ORCATORCH

www.orcatorch.com

ORCATORCH TECHNOLOGY LIMITED is an integrated company specialized in R&D, manufacture, sales and marketing of high performance LED flashlights. They have own R&D center, CNC machines, production assembly lines, as well as testing labs. With more than 100 employees, their annual production capacity for LED flashlights can reach 500-600K pcs.

Zobrazit produkty výrobce ORCATORCH


Logo Polaris

Polaris

www.polaris-diving.com

Zobrazit produkty výrobce Polaris


Logo RATIO Computers

RATIO Computers

Zobrazit produkty výrobce RATIO Computers


SAN-O-SUB

www.sanosub.com

SAN-O-SUB Italia was founded in Milan in 1934 for the manufacture of industrial transformers and equipment for oxyacetylene welding. 

By 1960 the company had become a specialist manufacturer of equipment for the diving and medical sectors. In 1999 we expanded our production capacity for high and low pressure equipment, for technical, medical and pure gases. 

We are an ISO9001-13485 quality certified company, a proud carrier of the 'Made in Italy' mark, and we have longstanding relationships with the leading bodies for technical standards including TUV and BUREAU VERITAS. These assure our customers of product excellence.

Zobrazit produkty výrobce SAN-O-SUB


Logo SCUBAPRO

SCUBAPRO

www.scubapro.com/cs-CZ/DEU/home.aspx

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

Zobrazit produkty výrobce SCUBAPRO


Logo Scubatech

Scubatech

Společnost Scubatech Co. Ltd. byla založena v roce 2002 zkušenými instruktory, trimixovými a rebreatherovými potápěči. 

Hlavní výrobní řadou společnosti Scubatech je v současné době TECLINE, ve které vyrábí křídla, postroje, regulátory, manometry, ventily, světla a další potřeby pro potápění. 

Zobrazit produkty výrobce Scubatech


SI TECH

Zobrazit produkty výrobce SI TECH


Spare Air

Zobrazit produkty výrobce Spare Air


Logo Subgear

Subgear

www.subgear.com/en-US

Zobrazit produkty výrobce Subgear


Logo TECLINE by Scubatech

TECLINE by Scubatech

katalog.tecline.com.pl

Společnost Scubatech Co. Ltd. byla založena v roce 2002 zkušenými instruktory, trimixovými a rebreatherovými potápěči. 

TECLINE je nová produktová řada společnosti Scubatech, která vyrábí křídla, postroje, regulátory, manometry, ventily, světla a další potřeby pro potápění. Tato značka uspokojí jak začínající potápěče, tak i nejnáročnější technické potápěče.

Scubatech v linii TECLINE vyrábí plnou škálu vysoce kvalitních plicních automatik určených pro potápění v náročných podmínkách, převážně v severních částech Evropy. Minulý rok jsme oslavili náš 10.000 prodaný regulátor. Automatiky TECLINE jsou deset let úspěšně používány profesionálními potápěči, námořní pěchotou, hasiči a rekreačními potápěči.

Všechny výrobky jsou pečlivě testovány a splňují vysoké požadavky evropských norem a jsou certifikovány CE. 

Zobrazit produkty výrobce TECLINE by Scubatech


Logo UWATEC

UWATEC

Zobrazit produkty výrobce UWATEC


Logo VÍTKOVICE CYLINDERS

VÍTKOVICE CYLINDERS

www.vitkovice.cz

VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem.

Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi.

Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností.

Zobrazit produkty výrobce VÍTKOVICE CYLINDERS


Weezle

Zobrazit produkty výrobce Weezle


E-dive - vše pro potápění

Telefon: 608 412 001, 608 425 637

E-mail: info@edive.cz

Vzorkovna a sklad:

Jana Růžičky 1143, Praha 4 - Kunratice
po telefonické dohodě, tel.: 608 412 001

Informace

Jak nakupovat

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Reklamační formulář

Ochrana osobních údajů

Veřejný registr zpracování osobních údajů

 

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?