Prodávané značky

AmmoniteSystem

Zobrazit produkty výrobce AmmoniteSystem


Logo AVATAR

AVATAR

avatarsuits.com/home,1,en

AVATAR je značka vytvořená v reakci na viditelnou potřebu trhu lidmi, kteří již mnoho let vytvářejí potápěčské produkty v potápěčském sektoru Premium. Velmi dobře známe technologii a požadavky, osobně se podílíme na vytváření lepších řešení a produktů pro technické i rekreační potápěče.

SNT Marine je společnost z polské Gdyně, která ve spolupráci s nejlepšími místními šicími zařízeními a díky distribuční a agenturní spolupráci se společností Santi Diving nabízí moderní a spolehlivé produkty určené potápěčům po celém světě.

Chceme nabídnout velmi jednoduchou a dostupnou alternativu na trhu pro ty, kteří chtějí začít své dobrodružství se suchým oblekem, vyměnit svůj stávající oblek za něco lehkého a moderního nebo si jednoduše pořídit nové, náhradní, vybavení ideální na dlouhé cesty.

Proč si vybrat náš produkt?

Šijeme v Polsku za použití nejkvalitnějších materiálů, dodržujeme nejvyšší výrobní standardy, dosud vyhrazené pro regály prémiových produktů. Máme vynikající místní servisní zařízení a obchodní podporu. Nabízíme jednoduché funkční řešení ve vysoké kvalitě pro ty, kteří hledají základní typ obleku v ekonomické cenové relaci.

Takže neváhejte a nakupujte hned.

Tým SNT Marine.

Zobrazit produkty výrobce AVATAR


Balastnurkowy

Zobrazit produkty výrobce Balastnurkowy


Coltri Sub

Zobrazit produkty výrobce Coltri Sub


Logo Dive System

Dive System

www.divesystem.com

Produkce italské společnosti DiveSystem je zaměřena na výrobu suchých obleků a kompenzátorů vztlaku, určených speciálně pro technické potápění.

V souladu s posláním společnosti neustále zvyšovat své technické cíle, vyrábí i celou řadu doplňků, které se vzhledem k zaměření výrobního programu staly absolutně nezbytné: ploutve, zvedací vaky, reely a celá řada vodních skútrů.

Své know-how a odborné znalosti z technického potápění Dive System aplikuje i na produkty pro rekreační potápěče, při zohlednění různých uživatelských řešení, avšak s uplatněním stejné kvality a dodržení přísných výrobních norem.

Zobrazit produkty výrobce Dive System


Faber

Zobrazit produkty výrobce Faber


Fourth Element

Zobrazit produkty výrobce Fourth Element


Gear Aid

Zobrazit produkty výrobce Gear Aid


Greisinger

Zobrazit produkty výrobce Greisinger


IQsub

Zobrazit produkty výrobce IQsub


Logo K01

K01

K01 se zrodila z vášně pro potápění a naše značka je nyní synonymem pro odhodlání vyrábět produkty nejvyšší kvality, výzkum a vývoj nejmodernějších materiálů a respekt k životnímu prostředí. Vzpomínám si na den, kdy to všechno začalo, jako by to bylo včera: seděli jsme s přáteli na lodi během exkurze a probírali jsme vybavení pro potápění. Zajímalo nás, proč žádné společnosti nevyráběly produkty, které by byly pohodlné pro uživatele, a konkrétně proč nevyvinuli nic, co by zohledňovalo pohodlí hlavy potápěčů. Odtud jsme se pustili do našeho vášnivého projektu: vyhledali jsme něco, co bude funkční, snadno se nosí a co ochrání potápěče. Chtěli jsme do odvětví přinést produkt, který by nejen zakrýval hlavu, ale také něco, co by bylo mimořádně pohodlné. Funkčnost našich produktů je nanejvýš důležitá. Mnoho našich přátel nám na cestě pomohlo tolik, že je zde nemůžeme všechny vyjmenovat, ale pamatujeme na přínos každého z nich a nosíme je v našich srdcích. Každý den, když vytváříme naše ručně vyráběné předměty, vzpomínáme na všechny rady, díky kterým jsou naše produkty tak výjimečné. Neustále se snažíme zlepšovat naše produkty tím, že jsme inovativní a dobře informovaní o nejnovějším vývoji v potápěčském průmyslu. Každý jednotlivý detail je pečlivě studován a vytvořen s vysokými standardy dokonalosti a ohleduplnosti k životnímu prostředí. To je naše vášeň a v to věříme.
 
 

 

 

Zobrazit produkty výrobce K01


Logo LOLA

LOLA

www.lola.cz

Výrobky firmy LOLA jsou konstruovány na základě dlouholetých zkušeností potápěče a zakladatele pana Miroslava Lukáše. Při vývoji veškerých produktů značky LOLA je kladen důraz především na bezpečnost a pocit pohody pod vodou. Veškeré výrobky LOLA jsou testovány zkušenými potápěči, a to i v nejnáročnějších podmínkách, jako jsou jeskyně, cenoty, vraky nebo při potápění pod ledem.

Zobrazit produkty výrobce LOLA


McNett

Zobrazit produkty výrobce McNett


Logo MES

MES

www.mesaluminium.com

Firma MES Makine Elektrik Kimya Sanayi A.S. je význačným výrobcem hlinikových tlakových láhví všech standartních velikostí.

MES hliníkové potápěčské lahve nabízí maximální uživatelský komfort jak na souši tím, že jsou lehké, tak ve vodě svým optimálním vztlakem. Všechny MES hliníkové lahve jsou vyrobeny antikorozních materiálů nejvyšší kvality.

Zobrazit produkty výrobce MES


Logo Miflex 2

Miflex 2

www.miflex.com

Zobrazit produkty výrobce Miflex 2


MOIRA

Zobrazit produkty výrobce MOIRA


OCEANREEF

Zobrazit produkty výrobce OCEANREEF


Logo ORCATORCH

ORCATORCH

www.orcatorch.com

Firma OrcaTorch byla založena skupinou vášnivých nadšenců svítilen a technologických geeků v roce 2014. Zakladatel, Carson Weng, má více než 10 let zkušeností s výrobou špičkových baterek. Když potápěl v Thajsku poprvé v roce 2013, zjistil, že potápěči používali světla nízké kvality, která postrádala inovace a obvykle v kritických okamžicích nefungovala. Rozhodl se využít svůj talent v průmyslu baterek a vytvořil vysoce kvalitní a inovativní značku potápěčského světla a pojmenoval ji OrcaTorch.

 

Svítilny se vyznačují vysokým jasem, dlouhým dosahem světla, dlouhou životností, vysokou vodotěsností, vysokou odolností proti nárazu, pohodlným ovládáním, moderním dizajnem, a to vše za velmi zajímavé ceny. Výrazným parametrem je také jejich velikost a váha, kterou uplatníte nejen při cestování, ale i při manipulaci u technického potápění. Všechny světla jsou testovány do 150 m a jsou vyrobeny z vysoce pevného hliníkového materiálu a vyznačují se silným světlem, max. výstup je až 10 500 lumenů.
 

Jejich výroba se nese ve znamení ducha "follow your heart and just do it".

 

Zobrazit produkty výrobce ORCATORCH


Logo Polaris

Polaris

www.polaris-diving.com

Zobrazit produkty výrobce Polaris


POSEIDON

Zobrazit produkty výrobce POSEIDON


Logo RATIO Computers

RATIO Computers

Zobrazit produkty výrobce RATIO Computers


SAN-O-SUB

www.sanosub.com

SAN-O-SUB Italia was founded in Milan in 1934 for the manufacture of industrial transformers and equipment for oxyacetylene welding. 

By 1960 the company had become a specialist manufacturer of equipment for the diving and medical sectors. In 1999 we expanded our production capacity for high and low pressure equipment, for technical, medical and pure gases. 

We are an ISO9001-13485 quality certified company, a proud carrier of the 'Made in Italy' mark, and we have longstanding relationships with the leading bodies for technical standards including TUV and BUREAU VERITAS. These assure our customers of product excellence.

Zobrazit produkty výrobce SAN-O-SUB


Logo SANTI

SANTI

santidiving.com

Historie SANTI začíná potřebou, snem, nápadem na zlepšení a překračováním hranic. Vyšlo to z víry ve vlastní možnosti, v to, čeho lze dosáhnout díky přátelům a lidem, kteří nám důvěřují. Byli jsme přesvědčeni, že je možné vytvořit něco lepšího, něco, co lidé opravdu potřebují. S tímto přesvědčením jsme dosáhli velkého úspěchu.

Zakladatel SANTI, Tomek Stachura, je potápěč s více než 30letou praxí. Kolem roku 1980, když se již naplno věnoval potápění, zahájil hledání nejlepšího vybavení, což v té době v Polsku nebylo tak snadné. To nejlepší, co mohl udělat, bylo získat zbytky neoprenu a to byl v té době malý zázrak. S vědomím, že suchý oblek musí přiléhat k tělu a zároveň neomezovat v pohybu, nechtěl plýtvat drahocennými materiály, proto byly prototypy vyrobeny z bavlněných prostěradel. Po testech a finální konstrukci se stal mezi svými potápěčskými přáteli hrdým majitelem prvního suchého obleku.

Po několika letech potápění, expedic, nových zkušeností a testování vybavení Tomasz stále nebyl schopen najít přesné vybavení, které potřebuje pro svůj potápěčský komfort. Podobleky byly příliš tenké, suché obleky nebyly pohodlné. Bylo v nich příliš chladno.

Skutečnost, že Tomasz zároveň vlastnil a rozvíjel prosperující společnost na výrobu oděvů, umožnila investovat čas a úsilí do vývoje nového produktu, který by propojil jeho vášeň a obchodní zkušenosti – v roce 2001 se zrodil prototyp podobleku BZ400 SANTI. Brzy potápěči na celém světě dokázali ocenit hodnoty podobleků BZ400. Zájem trhu vedl k dalšímu rozvoji, novým nápadům a novým modelům podobleků.

V roce 2004 tým SANTI zahájil vývoj nové výroby suchých obleků. Hlavním úkolem bylo najít nejlepší řešení, aby obleky byly bezpečné a suché.

Cenným klíčem k úspěchu SANTI Diving na trhu je přístup interakce potápěč-výrobce. S každým prodaným kusem následovala pracovní spokojenost, finanční odměna a ocenění zákazníka. Tomasz trvá na tom, že je „nejdříve potápěč a později obchodník“ a věnuje veškerou pozornost každé poznámce, kterou z prodeje obdrží.

Od poloviny roku 2009, kdy se divize SANTI Diving začala ještě více rozvíjet, Thomas oslovil svého přítele Jakuba Szelągowskiho, aby mu pomohl řídit rostoucí společnost a stal se jeho obchodním partnerem. Díky Jacobsovým rozsáhlým manažerským dovednostem a zkušenostem v oděvním průmyslu byla společnost hnána k tomu, aby se stala profesionální a dobře organizovanou strukturou. Od té doby společnost roste a přijímá další zkušené a oddané zaměstnance, aby rozvíjeli služby zákazníkům, pokrytí trhu a nejlepší prodejní praxi.

Roky 2012 - 2018 jsou velmi dynamickým rozvojem distribuční sítě SANTI, která se každým rokem rozrůstala o nové distribuční trhy, od několika po více než desítky, s rozsáhlou sítí několika stovek prodejců.

V roce 2014 Santi navázal úzkou spolupráci s americkou společností Halcyon Dive Systems, která byla zpečetěna v dubnu 2016 akvizicí 20% podílu ve společnosti Halcyon společností Santi.

V roce 2016 převzala pozici generální ředitelky po Jakubu Szelągowski Agnieszka Hrynkiewicz, bývalá obchodní ředitelka pracující ve společnosti od června 2011.

Společnost pokračuje v expanzi na nové trhy a neustále se rozvíjí, rozšiřuje svou produktovou nabídku. Dalším krokem je zavedení nové, samostatné produktové řady SANTI ON DUTY věnované specializovaným uniformovaným službám.

Zobrazit produkty výrobce SANTI


Logo SCUBAPRO

SCUBAPRO

www.scubapro.com/cs-CZ/DEU/home.aspx

SCUBAPRO je předním světovým výrobcem vybavení pro potápěče a zaměstnává více než 400 zaměstnanců ve 13 zemích, na 4 kontinentech. Potápění je pro SCUBAPRO vášní. V průměru je každý druhý ze zaměstnanců SCUBAPRO potápěč, v některých zemích je to dokonce více než 80% a každý třetí je zároveň instruktorem potápění.

SCUBAPRO výrobky jsou neustále kontrolovány a testovány tak, aby bylo zajištěno využití jen schválených a osvědčených materiálů. Všechny výrobky jsou testovány v souladu se směrnicemi CE a jejich kvalita je vždy vyšší než předepsané normy. SCUBAPRO regulátory nabízejí výjimečnou 30-ti letou záruku pro původního kupce. SCUBAPRO ctí více než 45letou historii firmy, která ji zároveň zavazuje poskytovat i v budoucnu svým zákazníkům ty nejlepší služby.

SCUBAPRO je dceřinou společností Johnson Outdoors Inc, lídra na trhu mezi společnostmi zabývajícími se outdoorovým vybavením. 

Zobrazit produkty výrobce SCUBAPRO


Scubatec

Zobrazit produkty výrobce Scubatec


Logo Scubatech

Scubatech

Společnost Scubatech Co. Ltd. byla založena v roce 2002 zkušenými instruktory, trimixovými a rebreatherovými potápěči. 

Hlavní výrobní řadou společnosti Scubatech je v současné době TECLINE, ve které vyrábí křídla, postroje, regulátory, manometry, ventily, světla a další potřeby pro potápění. 

Zobrazit produkty výrobce Scubatech


Logo Seacraft

Seacraft

www.seacraft.eu

Zobrazit produkty výrobce Seacraft


Logo SeacSub

SeacSub

seacsub.com

Společnost SEAC byla založena v roce 1971 v San Colombano Certenoli, malém městě v provincii Janov, kde vyrůstali dlouholetí nadšenci potápění Attilio Rapallini a Marco Arata. Poté, co do společnosti nastoupil Marcův syn Daniele, byla firma SEAC kompletně reorganizována a více než kdy předtím se soustředila na design, technologický vývoj a export.
V roce 2012 se podařilo společnosti SEAC umístit se na americký trh a otevřít svou první kancelář v New Yorku.
 
10 000 m2 technologie a účinnosti: toto je aktuální skladovací kapacita firmy SEAC. Top sklad pro potápěčské vybavení v Evropě. Kontrola a pečlivá organizace toku materiálů z něj činí jednu ze silných stránek společnosti.
Péče o zákazníka je pro Seac zásadní hodnotou.
Jako společnost složená z lidí, kteří se snaží uspokojit každou potřebu se stejnou pozorností, kterou věnují výrobě,
Seac může garantovat řadu efektivních a profesionálních poprodejních služeb.

Zobrazit produkty výrobce SeacSub


Sealife

Zobrazit produkty výrobce Sealife


Sharkskin

Zobrazit produkty výrobce Sharkskin


SHEARWATER

Zobrazit produkty výrobce SHEARWATER


SI TECH

Zobrazit produkty výrobce SI TECH


Spare Air

Zobrazit produkty výrobce Spare Air


Logo Subgear

Subgear

www.subgear.com/en-US

Zobrazit produkty výrobce Subgear


Logo TECLINE by Scubatech

TECLINE by Scubatech

katalog.tecline.com.pl

Společnost Scubatech Co. Ltd. byla založena v roce 2002 zkušenými instruktory, trimixovými a rebreatherovými potápěči. 

TECLINE je nová produktová řada společnosti Scubatech, která vyrábí křídla, postroje, regulátory, manometry, ventily, světla a další potřeby pro potápění. Tato značka uspokojí jak začínající potápěče, tak i nejnáročnější technické potápěče.

Scubatech v linii TECLINE vyrábí plnou škálu vysoce kvalitních plicních automatik určených pro potápění v náročných podmínkách, převážně v severních částech Evropy. Minulý rok jsme oslavili náš 10.000 prodaný regulátor. Automatiky TECLINE jsou deset let úspěšně používány profesionálními potápěči, námořní pěchotou, hasiči a rekreačními potápěči.

Všechny výrobky jsou pečlivě testovány a splňují vysoké požadavky evropských norem a jsou certifikovány CE. 

Zobrazit produkty výrobce TECLINE by Scubatech


Logo TS System

TS System

toddy-style.com/toddy-style-2

Toddy-Style® není jen potápěčské vybavení, ale také kompletní přístup k potápění v konfiguraci Side Mount.

Vedení hadic, používání a manipulace s výstrojí, jakož i veškeré cvičení a dovednosti, které se vyskytují při výcviku, se řídí jednotnou koncepcí, která shrnuje poznatky z nesčetných ponorů v různých situacích a prostředích.

Zdrojem této koncepce a našim testovacím místem jsou jeskyně: pouze to, co se ukáže jako trvalé, splňuje nejvyšší standardy spolehlivosti, výkonu a kvality.

Zobrazit produkty výrobce TS System


Logo UWATEC

UWATEC

Zobrazit produkty výrobce UWATEC


Logo VÍTKOVICE CYLINDERS

VÍTKOVICE CYLINDERS

www.vitkovice.cz

VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem.

Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi.

Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností.

Zobrazit produkty výrobce VÍTKOVICE CYLINDERS


WATERPROOF

Zobrazit produkty výrobce WATERPROOF


Weezle

Zobrazit produkty výrobce WeezleSledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

E-dive - vše pro potápění

Telefon: 608 412 001, 608 425 637

E-mail: info@edive.cz

Vzorkovna a sklad:

Jana Růžičky 1143, Praha 4 - Kunratice
po telefonické dohodě, tel.: 608 412 001

Informace

Jak nakupovat

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Reklamační formulář

Ochrana osobních údajů

Veřejný registr zpracování osobních údajů

 

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?