Mezi naše přední dodavatele se řadí:

 

 

 

 

 

Jsme výhradním distributorem produktů TECLINE pro Českou a Slovenskou republiku.

Společnost Scubatech Co. Ltd. byla založena v roce 2002 zkušenými instruktory, trimixovými a rebreatherovými potápěči. 

TECLINE je nová produktová řada společnosti Scubatech, která vyrábí křídla, postroje, regulátory, manometry, ventily, světla a další potřeby pro potápění. Tato značka uspokojí jak začínající potápěče, tak i nejnáročnější technické potápěče.

Scubatech v linii TECLINE vyrábí plnou škálu vysoce kvalitních plicních automatik určených pro potápění v náročných podmínkách, převážně v severních částech Evropy. Minulý rok jsme oslavili náš 10.000 prodaný regulátor. Automatiky TECLINE jsou deset let úspěšně používány profesionálními potápěči, námořní pěchotou, hasiči a rekreačními potápěči.

Všechny výrobky jsou pečlivě testovány a splňují vysoké požadavky evropských norem a jsou certifikovány CE. 


 
 
Produkce italské společnosti DiveSystem je zaměřena na výrobu suchých obleků a kompenzátorů vztlaku, určených speciálně pro technické potápění. 

V souladu s posláním společnosti neustále zvyšovat své technické cíle, vyrábí i celou řadu doplňků, které se vzhledem k zaměření výrobního programu staly absolutně nezbytné: ploutve, zvedací vaky, reely a celá řada vodních skútrů. 

Své know-how a odborné znalosti z technického potápění Dive System aplikuje i na produkty pro rekreační potápěče, při zohlednění různých uživatelských řešení, avšak s uplatněním stejné kvality a dodržení přísných výrobních norem.


 
 
 
OrcaTorch byla založena skupinou vášnivých nadšenců svítilen a technologických geeků v roce 2014. Zakladatel, Carson Weng má více než 10 let zkušeností s výrobou špičkových baterek. Když potápěl v Thajsku poprvé v roce 2013, zjistil, že potápěči používali světla nízké kvality, která postrádala inovace a obvykle v kritických okamžicích nefungovala. Rozhodl se využít svůj talent v průmyslu baterek a vytvořil vysoce kvalitní a inovativní značku potápěčského světla a pojmenoval ji OrcaTorch.
 
Orca je druh velryby, která se nebojí bojovat proti všem, je svobodná a nebojácní plavat v moři, jak se jí líbí. Všechny potíže překonávájí s týmovým duchem a moudrostí. Jsou to vládci moře a nejlepší symbol podvodního dobrodružného ducha.
 
Svítilny se vyznačují vysokým jasem, dlouhým dosahem světla, dlouhou životností, vysokou vodotěsností, vysokou odolností proti nárazu, pohodlným ovládáním, moderním dizajnem, a to vše za velmi zajímavé ceny. Výrazným parametrem je také jejich velikost a váha, kterou uplatníte nejen při cestování, ale i při manipulaci u technického potápění. Všechny světla jsou testovány do 150 m a jsou vyrobeny z vysoce pevného hliníkového materiálu a vyznačují se silným světlem, max. výstup je až 10 500 lumenů.
 

Jejich výroba se nese ve znamení ducha "follow your heart and just do it".


VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem. Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi. Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Jsou jedním z těch, kteří dynamicky rozvíjejí projekt pro přechod pohonu automobilů z klasických paliv na alternativní pohon stlačeným zemním plynem (CNG). Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností
 
Společnost SEAC byla založena v roce 1971 v San Colombano Certenoli, malém městě v provincii Janov, kde vyrůstali dlouholetí nadšenci potápění Attilio Rapallini a Marco Arata. Poté, co do společnosti nastoupil Marcův syn Daniele, byla firma SEAC kompletně reorganizována a více než kdy předtím se soustředila na design, technologický vývoj a export.
V roce 2012 se podařilo společnosti SEAC umístit se na americký trh a otevřít svou první kancelář v New Yorku.
 
10 000 m2 technologie a účinnosti: toto je aktuální skladovací kapacita firmy SEAC. Top sklad pro potápěčské vybavení v Evropě. Kontrola a pečlivá organizace toku materiálů z něj činí jednu ze silných stránek společnosti.
Péče o zákazníka je pro Seac zásadní hodnotou.
Jako společnost složená z lidí, kteří se snaží uspokojit každou potřebu se stejnou pozorností, kterou věnují výrobě,
Seac může garantovat řadu efektivních a profesionálních poprodejních služeb.
 

VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem. Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi. Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Jsou jedním z těch, kteří dynamicky rozvíjejí projekt pro přechod pohonu automobilů z klasických paliv na alternativní pohon stlačeným zemním plynem (CNG). Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností.
VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem. Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi. Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Jsou jedním z těch, kteří dynamicky rozvíjejí projekt pro přechod pohonu automobilů z klasických paliv na alternativní pohon stlačeným zemním plynem (CNG). Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společnos

VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem.

Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi.

Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností.


VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem. Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi. Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Jsou jedním z těch, kteří dynamicky rozvíjejí projekt pro přechod pohonu automobilů z klasických paliv na alternativní pohon stlačeným zemním plynem (CNG). Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností.
Posláním společnosti MES Aluminium je poskytovat vysoce kvalitní výrobky z hliníkové slitiny s neustálým zlepšováním a plánovanými systematickými přístupy.
- 13 000 m2 uzavřené plochy ve dvou samostatných zařízeních
- 180 zaměstnanců
- 51 typů lahví v rozsahu od 0,4 do 13,4 litrů a od 150 bar do 310 bar zkušební tlak
- 2 plně vybavené laboratoře pro kontrolu kvality a zkoušky
 
1965 - založena v Istanbulu M. Şevki Düzyol pro výrobu svařovacích strojů a elektronických součástek, jakož i pro chemickou povrchovou úpravu. 1999 - zahájena sériová výroba vysokotlakých lahví ze slitiny hliníku. Po dvou letech v roku 2001 byla vyrobena 100 000. láhev.
2002 - rozšíření produktové řady o potravinářské lahve na CO2. V roku 2005 byla vyrobena 1 000 000. láhev. 2006 - zavedení produktové řady lahví na lékařské plyny. 2007 - uznáván jako lídr na evropském trhu s lahvemi s CO2. 2008 - implementace ERP systému.
2012 - dosáhl obratu prodeje 1 000 000 kusů lahví ročně. 2014 - zavedení výrobní linky na válce AA7060. 2017 - přemístili vysokotlaké lahve na plyn z hliníkové slitiny do nového závodu. 2018 - je uveden mezi 1 000 nejvýznamnějších tureckých vývozců. (TIM 2018)
2019 - rozšíření zařízení otevřením specializované továrny na CO2 lahve.


 
 
 
Společnost SAN-O-SUB Italia byla založena v Miláně v roce 1934 za účelem výroby průmyslových transformátorů a zařízení pro svařování oxyacetylenem. V roce 1960 se společnost stala specializovaným výrobcem vybavení pro potápěčský a lékařský sektor. V roce 1999 jsme rozšířili naši výrobní kapacitu pro vysokotlaká a nízkotlaká zařízení, pro technické, lékařské a čisté plyny. Jsme společností s certifikátem ISO9001-13485, hrdým nositelem značky „Made in Italy“ a máme dlouhodobé vztahy s předními orgány pro technické normy, včetně TUV a BUREAU VERITAS. To zajišťuje našim zákazníkům dokonalost produktu.


VÍTKOVICE MACHINERY GROUP je nejvýznamnější českou strojírenskou skupinou se silnou pozicí ve vybraných segmentech strojírenské produkce a v oblasti dodávek velkých investičních celků. Zahrnuje okolo třicítky firem. Skupina disponuje moderní, rozsáhlou a unikátní výrobní základnou a know-how založeným na výzkumu a vývoji. V prosinci 2013 oslavila značka VÍTKOVICE své 185 narozeniny. Tradiční výroba sériových produktů a engineeringové obory byly doplněny dvěma novými oblastmi: Green Technology – CNG a bioplyn a Informačními technologiemi. Vítkovice jsou v současnosti evropským lídrem ve výrobě ocelových lahví se supermoderní výrobní linkou, mají téměř pětinový podíl na světovém trhu speciálních zalomených hřídelí pro velké námořní lodě. Jsou jedním z těch, kteří dynamicky rozvíjejí projekt pro přechod pohonu automobilů z klasických paliv na alternativní pohon stlačeným zemním plynem (CNG). Vlastní certifikace od významných renomovaných inspekčních společností

Toddy-Style® není jen potápěčské vybavení, ale také kompletní přístup k potápění v konfiguraci Side Mount.

Vedení hadic, používání a manipulace se zařízením, jakož i veškeré cvičení a dovednosti, které se vyskytují při výcviku, se řídí jednotnou koncepcí, která shrnuje poznatky z nesčetných ponorů v různých situacích a prostředích.

Potápění v jeskyních, od tréninku až po složité explorace, je zdrojem této koncepce a testovacím místem pro naše úspěchy: pouze to, co se ukáže jako trvalé, splňuje nejvyšší standardy spolehlivosti, výkonu a kvality.

Během posledních let jsme vyvinuli SideMount system, který je všestranný ve všech aspektech potápění: od rekreačního potápění na dovolené po technické průzkumné ponory v studených vodách s rebreathery nebo v hlubokých jeskyních.


 

Společnost byla vytvořena z lásky k potápění.

Zakladatelé společnosti, Aleksander Chodakowski a Piotr Stępkowski, jsou aktivní potápěči. Vysoká kvalita, spolehlivost a užitné vlastnosti světelných systémů, které navrhují a vyrábějí, jsou mimo jiné výsledkem dobrého porozumění potřebám potápěčů. Aleksander Chodakowski je instruktor potápění. Oba majitelé AmmoniteSystem se pravidelně potápí, úzce spolupracují s potápěčskými centry a naslouchají názorům instruktorů. Vysoká kvalita je dodatečně ověřena během komplexních testů:• odolnost • spolehlivost a bezpečnost • ergonomie a funkčnost

Špičková kvalita vyrobená v Polsku. Výrobní provoz společnosti AmmoniteSystem sídlí v Polsku, což je zárukou špičkové kvality výrobků. Společnost spolupracuje s nejlepšími výrobci elektronických součástek, krytů, optických zařízení a specialisty na obrábění. Všechny komponenty jsou pečlivě vybírány - pokud jsou importovány, jsou to výhradně uznávané značkové produkty, zejména americké a japonské. AmmoniteSystem se neustále vyvíjí. Naší vášní je navrhovat nové modely osvětlovacích zařízení a upgradovat stávající špičkové produkty. Každý návrh uživatele je dalším zdrojem inspirace pro AmmoniteSystem. Polské osvětlovací systémy s amonitem v jejich logu jsou uznávány v zahraničí, vč. v Německu, Velké Británii, Itálii a Rusku, protože nabízejí vysokou kvalitu, spolehlivost, skvělý vzhled a jsou k dispozici za rozumné a dostupné ceny. 

Název Seacraft znamená Aircraft, pro podmořský svět. Jelikož při potápění létáme bez tíhy, lze řízení Seacraft DPV přirovnat pouze k létání pod vodou - v nejlepším letadle, jaké existuje. Není těžké postavit podvodní skútr. Aby to však bylo správné - vyžaduje to vážné znalosti o inženýrství a hydrodynamice. Po 3 letech designu, prototypování a testování byl Seacraft poprvé představen během Boot tradeshow v roku 2017. Nejsme jen další značkou DPV.

Speciálně navržená a patentovaná řešení umožňují úplnou eliminaci hnacího hřídele a potřebu nákladných a nespolehlivých těsnění. Externí nabíjení, nulová točivá síla na rukojeti a vestavěný počítač s grafickým displejem - podívejte se, co dělá Seacraft tak zvláštním!

Jaké funkce skútry Seacraft poskytují? Jedná se o řadu jedinečných řešení, navržených a vyvinutých pro vytvoření DPV skutečně navrženého ve standardech XXI století, více info ZDE

Vývojový tým Seacraft je složen z nejlepších odborníků ve svých oborech. Seacraft neustále pracuje na tom, aby udržoval produkty v aktuálním stavu s nejnovějšími technologickými trendy a řešením.

Společnost Seacraft personell se specializuje na řešení ultralehkých letadel a leteckou výrobu. Chtěli jsme postavit jen jeden kus DPV pro vlastní potřebu. Nešlo to, protože v tomto procesu byla vynalezena skutečně jedinečná řešení - a když si uvědomili, jak jsou dobří, byla v polském Krosnu založena společnost Marine Tech SA dodávající produkty Seacraft.

Každý produkt Seacraft musí před dodáním projít přísným testovacím procesem.


Historie SANTI začíná potřebou, snem, nápadem na zlepšení a překračováním hranic. Vyšlo to z víry ve vlastní možnosti, v to, čeho lze dosáhnout díky přátelům a lidem, kteří nám důvěřují. Byli jsme přesvědčeni, že je možné vytvořit něco lepšího, něco, co lidé opravdu potřebují. S tímto přesvědčením jsme dosáhli velkého úspěchu.

Zakladatel SANTI, Tomek Stachura, je potápěč s více než 30letou praxí. Kolem roku 1980, když se již naplno věnoval potápění, zahájil hledání nejlepšího vybavení, což v té době v Polsku nebylo tak snadné. To nejlepší, co mohl udělat, bylo získat zbytky neoprenu a to byl v té době malý zázrak. S vědomím, že suchý oblek musí přiléhat k tělu a zároveň neomezovat v pohybu, nechtěl plýtvat drahocennými materiály, proto byly prototypy vyrobeny z bavlněných prostěradel. Po testech a finální konstrukci se stal mezi svými potápěčskými přáteli hrdým majitelem prvního suchého obleku.

Po několika letech potápění, expedic, nových zkušeností a testování vybavení Tomasz stále nebyl schopen najít přesné vybavení, které potřebuje pro svůj potápěčský komfort. Podobleky byly příliš tenké, suché obleky nebyly pohodlné. Bylo v nich příliš chladno.

Skutečnost, že Tomasz zároveň vlastnil a rozvíjel prosperující společnost na výrobu oděvů, umožnila investovat čas a úsilí do vývoje nového produktu, který by propojil jeho vášeň a obchodní zkušenosti – v roce 2001 se zrodil prototyp podobleku BZ400 SANTI. Brzy potápěči na celém světě dokázali ocenit hodnoty podobleků BZ400. Zájem trhu vedl k dalšímu rozvoji, novým nápadům a novým modelům podobleků.

V roce 2004 tým SANTI zahájil vývoj nové výroby suchých obleků. Hlavním úkolem bylo najít nejlepší řešení, aby obleky byly bezpečné a suché.

Cenným klíčem k úspěchu SANTI Diving na trhu je přístup interakce potápěč-výrobce. S každým prodaným kusem následovala pracovní spokojenost, finanční odměna a ocenění zákazníka. Tomasz trvá na tom, že je „nejdříve potápěč a později obchodník“ a věnuje veškerou pozornost každé poznámce, kterou z prodeje obdrží.

Od poloviny roku 2009, kdy se divize SANTI Diving začala ještě více rozvíjet, Thomas oslovil svého přítele Jakuba Szelągowskiho, aby mu pomohl řídit rostoucí společnost a stal se jeho obchodním partnerem. Díky Jacobsovým rozsáhlým manažerským dovednostem a zkušenostem v oděvním průmyslu byla společnost hnána k tomu, aby se stala profesionální a dobře organizovanou strukturou. Od té doby společnost roste a přijímá další zkušené a oddané zaměstnance, aby rozvíjeli služby zákazníkům, pokrytí trhu a nejlepší prodejní praxi.

Roky 2012 - 2018 jsou velmi dynamickým rozvojem distribuční sítě SANTI, která se každým rokem rozrůstala o nové distribuční trhy, od několika po více než desítky, s rozsáhlou sítí několika stovek prodejců.

V roce 2014 Santi navázal úzkou spolupráci s americkou společností Halcyon Dive Systems, která byla zpečetěna v dubnu 2016 akvizicí 20% podílu ve společnosti Halcyon společností Santi.

V roce 2016 převzala pozici generální ředitelky po Jakubu Szelągowski Agnieszka Hrynkiewicz, bývalá obchodní ředitelka pracující ve společnosti od června 2011.

Společnost pokračuje v expanzi na nové trhy a neustále se rozvíjí, rozšiřuje svou produktovou nabídku. Dalším krokem je zavedení nové, samostatné produktové řady SANTI ON DUTY věnované specializovaným uniformovaným službám.


AVATAR je značka vytvořená v reakci na viditelnou potřebu trhu lidmi, kteří již mnoho let vytvářejí potápěčské produkty v potápěčském sektoru Premium. Velmi dobře známe technologii a požadavky, osobně se podílíme na vytváření lepších řešení a produktů pro technické i rekreační potápěče.

SNT Marine je společnost z polské Gdyně, která ve spolupráci s nejlepšími místními šicími zařízeními a díky distribuční a agenturní spolupráci se společností Santi Diving nabízí moderní a spolehlivé produkty určené potápěčům po celém světě.

Chceme nabídnout velmi jednoduchou a dostupnou alternativu na trhu pro ty, kteří chtějí začít své dobrodružství se suchým oblekem, vyměnit svůj stávající oblek za něco lehkého a moderního nebo si jednoduše pořídit nové, náhradní, vybavení ideální na dlouhé cesty.

Proč si vybrat náš produkt?

Šijeme v Polsku za použití nejkvalitnějších materiálů, dodržujeme nejvyšší výrobní standardy, dosud vyhrazené pro regály prémiových produktů. Máme vynikající místní servisní zařízení a obchodní podporu. Nabízíme jednoduché funkční řešení ve vysoké kvalitě pro ty, kteří hledají základní typ obleku v ekonomické cenové relaci.

Takže neváhejte a nakupujte hned.

Tým SNT Marine.

 Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

E-dive - vše pro potápění

Telefon: 608 412 001, 608 425 637

E-mail: info@edive.cz

Vzorkovna a sklad:

Jana Růžičky 1143, Praha 4 - Kunratice
po telefonické dohodě, tel.: 608 412 001

Informace

Jak nakupovat

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Reklamační formulář

Ochrana osobních údajů

Veřejný registr zpracování osobních údajů

 

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?