Emergency First Response


Diver First Aid – kurz první pomoci

Kurz se dělí na dva samostatné kurzy:
EFR prvotní péče - CPR
Emergency  First Response - Prvotní Péče - CPR, vás připraví na pomoc postiženému v životě ohrožujících situacích. Naučíte se stejné priority pomoci v nouzi, jaké používají lékařští profesionálové. Emergency First Response Druhotná Péče - První Pomoc, staví na tom co jste se naučili v kursu Prvotní Péče. V  tomto kursu se naučíte poskytnout pomoc v nouzových situacích, které bezpodmínečně neohrožují životní funkce. Kurzy Emergency First Response dodržují protokol pracovní skupiny základní podpory života ILCOR -Mezinárodního Styčného Výboru  pro Resuscitaci. Tato skupina reprezentuje světově nejvýznamnější resuscitační organizace. Emergency First Response je mezinárodně založený; kurz. Mohou existovat místní varianty a techniky dovedností, postupy první pomoci, terminologie, požadavky a posloupnosti kurzu. Váš Emergency First Response  Instruktor Vás povede. V Emergency First Response Prvotní Péči - CPR se naučíte osm základních dovedností, které na sebe navazují, když někomu poskytujete pomoc při záchraně života. 1. posouzení situace, 2. použití ochranných pomůcek, 3. prvotní kontrola, 4. umělé dýchání, 5. CPR, 6. péče o vážné krvácení, 7. řešení šoku a 8. řešení poranění páteře. Také se můžete naučit další doporučené dovednosti prvotní péče jako třeba dusící se dospělý při vědomí, automatické externí defibrilátory, nouzové replicas de relojes použití kyslíku.

EFR druhotná péče - První Pomoc
V Emergency First Response Druhotné péči - první pomoci, se naučíte co dělat, pokud se záchranná lékařská služba zpozdí nebo není k dispozici. Dovednosti Druhotné  Péče zahrnují posouzení zranění, posouzení nemoci, obvazování a fixaci vykloubení nebo zlomenin. Video obsahuje dovednosti pro oba kurzy. Po shlédnutí dovedností na videu vám je váš  instruktor předvede v učebně. Pak budete dovednosti procvičovat Vy. Po té, co se naučíte provedení a posloupnost dovedností, budete si je procvičovat v simulovaných nouzových situacích. To vás naučí adaptovat vaše Emergency Response dovednosti na skutečné nouzové situace.

Pro potápěče, kteří chtějí pokračovat kurzem RESCUE DIVER (potápěč - záchranář), je to první krok ke zvládnutí záchranných potápěčských technik.

Cena kurzu 3.000 Kč

Stáhnout přihlášku zde:


prihlaskapadi-iantd.xls


Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

E-dive - vše pro potápění

Telefon: 608 412 001, 608 425 637

E-mail: info@edive.cz

Vzorkovna a sklad:

Jana Růžičky 1143, Praha 4 - Kunratice
po telefonické dohodě, tel.: 608 412 001

Informace

Jak nakupovat

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Reklamační formulář

Ochrana osobních údajů

Veřejný registr zpracování osobních údajů

 

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?