GALILEO LUNA

Potápěčský počítač GALILEO LUNA od UWATEC bez sondy. Dekompresní počítač který s vámi komunikuje česky. Disponuje všemi základními funkcemi moderního potápěčského počítače + digitálním kompasem.
Značka: UWATEC
Obj. kód: 05.076.201
Záruka: 24 měsíců
Doprava: ZDARMA
Dostupnost: 3 - 5 dní
Vaše cena:
13 590,00

11 231,40 Kč bez DPH 21 %

Objednat:
ks  

Hodnocení produktu zákazníky:

  •  
0%

Galileo Luna – Uwatec bez sondy


Galileo Luna je dekompresní počítač se sondou pro měření zásoby vzduchu v lahvi, digitálním kompasem s velkou pamětí a velkým čitelným displejem s možností tří nastavení. Baterie vyměnitelná uživatelsky.

Digitální kompas s pamětí a azimutem
Navigační systém s integrovaným digitálním kompasem s pamětí azimutu, jehož funkci prakticky neovlivní náklon – novinka v potápění. Sekundovým stiskem tlačítka si nad hladinou či pod můžete nastavit azimut pro navigaci na požadovaný cíl. Galileo porovná vaši polohu se zadaným údajem a graficky zobrazí směr. Pokud se odchýlíte od daného směru, objeví se šipka a povede vás zpět do správného směru. Galileo rovněž zobrazuje značky pro 90ş, 120ş a 180ş, aby vám usnadnil navigaci do čtverce, trojúhelníku nebo cestu zpět. Nastavené azimuty se uchovávají v paměti Galilea a po stažení do PC se objeví v profilu SmartTRAK.

Velký displej
Technologie Uwatec umožňuje naplnění přístroje olejem a tím nám umožňuje spojit výjimečně velký obdélníkový displej s malou tloušťkou těla. Galileo disponuje grafickým rastrovým displejem a obrovskou pamětí. Můžete si nahrát až 100 bitmapových obrázků ve stupních šedi zobrazujících místo ponoru či mapu vraku, které si můžete vyvolat pod vodou, abyste se zorientovali. Nahrajte si tabulky ponorů pro technické ponory nebo důležité textové vzkazy. Zhodnoťte si svůj profil ponoru na grafickém displeji, včetně kompletního seznamu dekompresních zastávek. Můžete dokonce sledovat stav sycení tkání v každém oddílu a přesněji posoudit údaje o nasycení. V integrovaném potápěčském deníku Galilea můžete přímo sledovat profily hloubky, teploty a tepové frekvence. Galileo uchovává posledních sto hodin informací o ponoru odečítaných v intervalech po čtyřech sekundách.

Bez hadicové přenášení dat o vzduchu
Použití vysílače zobrazí na displeji údaje o tlaku v láhvi a skutečném zbývajícím čase na dně (RBT). RBT bere v úvahu všechny parametry, jako je tlak v láhvi, frekvence dýchání, hloubka, ideální rychlost výstupu, proud, dekompresní zastávky a rezerva vzduchu v láhvi nastavená potápěčem. Skutečný RBT vám umožňuje maximálně a bezpečně využít celkovou dobu na dně s vědomím, že budete schopni vystoupit k hladině s požadovanou vzduchovou rezervou. Za účelem synchronizace musíte počítač Galileo propojit s vysílačem tlaku pouze jedinkrát při prvním použití. Naše patentovaná technologie kódovaného vysílání vylučuje jakékoli rušení.

PDIS (Profile Dependent Intermediate Stops – zastávky závislé na hloubce ponoru)
PDIS je inovace na vědeckém základě, přinášející vysoce bezpečný algoritmus. Zastávky závislé na profilu ponoru vám umožňují zabránit zvětšování mikrobublin během výstupu a zvyšují tak vaši bezpečnost. PDIS upravuje zastávky podle profilu ponoru s ohledem na množství dusíku ve vašem těle a používané směsi plynů. Tyto zastávky umožňují tělu snižovat nasycení a dále uvolňovat dusík, aniž byste si přestali užívat svůj ponor. PDIS je jedinečný algoritmus na vědeckém základě.

Algoritmus pro více plynů
Můžete zcela využít výhod potápění se směsmi o vyšších hodnotách kyslíku, používanými vedle vašeho hlavního plynu pro dýchání. Algoritmus ZH-L8 ADT MB PMG předvídá přepnutí na novou směs a zahrnuje související údaje do výpočtu dekomprese. Na základě preferovaného parciálního tlaku kyslíku, který pro každou směs před ponorem nastavíte, vás potom v přesné hloubce vyzve, abyste ji použili. Galileo zároveň pro všechny možné kombinace plynů počítá rozvrh dekomprese. V případě, že na novou směs nepřejdete, počítač podle toho přizpůsobí výpočty. Možné výpočty dekomprese si můžete kdykoliv zobrazit.

Aktualizace a upgrade software
Galileo lze přeprogramovat pomocí integrovaného infračerveného rozhraní  Uwatec Infrared interface – přijímač není součástí dodávky. Do svého počítače můžete přidat nové funkce či charakteristiky, které si stáhnete z naší internetové stránky, nebo jej aktualizovat – například můžete chtít rozšířenou sadu programů nebo nový jazyk. 

Výběr ze tří přednastavených zobrazení displeje
Vyberte si pro výjimečně velký rastrový displej ze tří přednastavených možností zobrazení! Se zobrazením FULL uvidíte všechny informace, při zobrazení LIGHT nejdůležitější údaje zobrazené velkými číslicemi. Zobrazení CLASSIC skvěle vyvažuje zobrazení FULL a LIGHT. Vždy jsou zobrazeny tyto údaje: hloubka, doba ponoru, informace o dekompresi, tlak v láhvi, RBT - zbývající čas na dně a aktuální teplota vody.

Alarmy ve zvoleném jazyce
Všechny alarmy a varování se zobrazují v textové podobě, abyste nemohli špatně pochopit zvuková znamení. Pro varování si můžete zvolit vizuální, zvukovou, anebo vizuální i zvukovou podobu.

Přátelské uživatelské rozhraní
Uživatelské rozhraní Galilea se ovládá stejně snadno jako mobilní telefon. Všechny nabídky, nastavení a funkce jsou vysvětleny. Tlačítka jsou popsána. Pokud se funkce tlačítek změní, změní se i jejich označení! Procházení nabídek je tak jednoduché, že když si jej vyzkoušíte, nebudete muset číst návod – všemu porozumíte!

Přizpůsobte si Galileo
U Galilea dokážete, vložit až 20 řádek informací o majiteli a informací pro nouzovou situaci. Na nouzovou stránku zadejte kontakty pro případ nouze a informace o potápěčském pojištění, dále všechny alergie a zdravotní stav. V případě nehody se tato stránka zobrazí na displeji po stisku tlačítka (označeného SOS). Případní zachránci či záchranáři vám na základě těchto informací dokáže lépe pomoci. První dva řádky se zobrazí také v režimu na hladině.

Certifikát EN do hloubky 330 m
Plnění olejem nám umožňuje vyrobit jediný potápěčský počítač na světě odpovídající standardu EN 13319 určený do hloubky 330 m.

Výměna baterií
Díky oddělenému vodotěsnému prostoru pro baterie je možná jejich výměna uživatelem. Je dokonce možné baterie vyměnit i mezi opakovanými ponory bez ztráty informací o sycení.

Samozřejmě jsme v našem servisu připraveni Vám baterii vyměnit na počkání. Na požádání provedeme také tlakový test na originál Uwatec komoře


Sledování zásilek
Zadejte číslo balíku:

E-dive - vše pro potápění

Telefon: 608 412 001, 608 425 637

E-mail: info@edive.cz

Vzorkovna a sklad:

Jana Růžičky 1143, Praha 4 - Kunratice
po telefonické dohodě, tel.: 608 412 001

Informace

Jak nakupovat

Články a aktuality

Sledování zásilek

Kontakt

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Reklamační řád

Reklamační formulář

Ochrana osobních údajů

Veřejný registr zpracování osobních údajů

 

Akce a informace na email

Chcete dostávat informace o slevách, akcích a novinkách z našeho obchodu na email?